Naše služby

VOLAJTE V PRÍPADE HAVÁRIE

montáž kotlov a kotolní

Montáž nového kotla je zodpovedná úloha, preto to nechajte na profesionálov. Nechajte to na nás.  Navrhneme pre vás kotolne a kotlové systémy s dôrazom na kvalitu a funkčnosť.

Servis kotlov a kotolní

Záručný a pozáručný servis kotlov Viessmann, Vaillant, Protherm.
Zistíme závadu a opravíme Váš kotol rýchlo a kvalitne. 

Výmena vody vo vykurovacom systéme a následná de-mineralizácia.
Výhodou tohto procesu je, že voda je zbavená minerálov a tím zabraňuje vzniku baktérií v systéme podlahových vykurovacích systémov.

údržba kotlov a kotolní

Pripravíme váš kotol na sezónu.
Vyčistíme filtre, spaľovaciu komoru skontrolujeme a dotlakujeme expanznú nádobu. Nastavíme správne spaľovanie kotla pomocou špeciálneho prístroja ktorý meria emisie.

Plynová prípojka

Urobíme vám aj plynovú prípojku od hranice pozemku. 

Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá využívajú regeneratívnu energiu zo zeme, slnka a spodnej vody či vzduchu. V každom prípade znižujú spotrebu fosílnych palív, šetria cenné zdroje a znižujú škodlivé emisie CO2, ktoré škodia ovzdušiu.

Okrem toho profitujete aj z nasledovnej výhody: Tepelné čerpadlá firmy Viessmann disponujú z veľkej časti funkciami „Active Cooling“ a „Natural Cooling“. Okrem klasického použitia ako zdroj tepla počas chladných dní zabezpečujú príjemnú klímu a privádzajú do domu osviežujúci chlad.

Rozvody vody a vodoinštalácia

Vodoinštalácia je často podceňovaná. Následné komplikácie spojené s nekvalitne odvedenou prácou niekoľkonásobne prevyšujú úsporu ktorá bola uprednostnená pri realizácií.

Profesionálna vodoinštalácia v našom prevedení je zárukou vašej dlhodobej spokojnosti. Rozvody vody správne nadimenzujeme presne podľa toho ako si to vaša stavba vyžaduje.

Na rozvody vody najčastejšie používame plasthliníkové kvalitné rúry prípadne medené alebo antikorové rúry.

Montáž klimatizácií

Nástenné alebo splitové klimatizačné jednotky sa skladajú z dvoch prepojených častí. Vokajšia jednotka sa umietňuje na balkón, vonkajšiu stenu alebo strechu. Vnútorná jednotka sa potom inštaluje priamo do obytného priestoru. Splitové klimatizačné jednotky sú najlepším a dlhodnobým riešením chladenia bytu alebo domu.

Kanalizácia

Montáž kanalizačného a odvodňovacieho potrubia Geberit.
Kanalizačné potrubie Geberit PE má široký rozsah použitia pri odvodnení domov, striech, v priemysle, v komerčných odvetviach či laboratóriách a možno ho uložiť do zeme, betónu alebo mostných konštrukcií.

Potrubie Geberit PE je odolné voči približne 95 % všetkých bežne dostupných žieravín, kyselín a chemických látok. Rúry a tvarovky odolávajú otrasom, poklesom, nárazom a krátkodobému pôsobeniu tlaku bez prelomenia alebo trvalej deformácie.

volajte v prípade havárie

Návrat hore